Terapeuta online | Terapia Avigon

terapeuta.jpg

 

Terapeuta to specjalista w danym rodzaju terapii np. psychoterapeuta, terapeuta uzależnień, fizjoterapeuta.

 

Doświadczeni terapeuci Avigon

 

Na portalu Avigon znajdziesz szereg doświadczonych i wykwalifikowanych terapeutów, których gruntowna wiedza i umiejętności pomogą stawić czoła Twoim problemom. Znajdź odpowiedniego dla siebie terapeutę i rozmawiaj z nim online np. o depresji, zespole stresu pourazowego, uzależnieniach, zaburzeniach u dzieci (np. ADHD) itd.

 

Dlaczego warto zwrócić się do terapeuty online?

 

Jeśli masz wrażenie, że Twoje samopoczucie widocznie się pogarsza, utrudnia codzienne funkcjonowanie, warto zgłosić się do specjalisty.

 

Nierzadko zdarza się tak, że z pozoru nie widać przyczyny złego nastroju, ponieważ jest ona głęboko zakotwiczona. Terapeuta online pozwoli dotrzeć do źródła problemu, nazwać emocje i pomoże uporać sobie z tymi, które tłamszą, odbierają radość czy utrudniają zasypianie. Niezależnie od rodzaju zaburzenia, jego przyczyny i skali, z pewnością otrzymasz pomoc.

 

Regularnie prowadzona terapia przyniesie oczekiwane rezultaty – zwiększysz pewność siebie, przejdziesz przez trudny okres w życiu, nie odczuwając negatywnych skutków stresu i nadmiernych zmartwień. Intymne rozmowy często wzbudzają niekomfortowe uczucie, dlatego świetnym rozwiązaniem w przypadku nieśmiałości jest terapeuta online. Wizyty odbywają się za pośrednictwem bezpiecznego łącza internetowego. Zachowasz swoją anonimowość, a jednocześnie uzyskasz pomoc specjalisty.

 

Rekomendowani Specjaliści

Specialist avatar

Coach, Terapeuta, Pakiet wsparcie, Mentor, Pedagog, Psychodietetyk, Trener, Coach kryzysowy, Life Coach, Dla Santander Bank Polska

Masz poczucie, że rzeczy w Twoim życiu układają się nie tak, jakbyś chciała lub chciał? Nie masz jednak pomysłu, jak wprowadzić zmiany, żeby były skuteczne, a jednocześnie nie obciążyły Cię za bardzo? Może ostatnio nie dogadujesz się z partnerem lub dzieckiem albo szefem?

Specialist avatar

Psycholog, Psychotraumatolog

Jestem dyplomowanym psychologiem i psychotraumatologiem, terapeutą EMDR, terapeutą Brainspotting, terapeutą ustawień systemowych.


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV