Jeśli nie masz pewności, który specjalista będzie dla Ciebie najlepszy, dobrze trafiłeś!

Wybór właściwego specjalisty jest bardzo ważny. Odpowiedni specjalista to taki, który pasuje do Twoich oczekiwań  i specjalizuje się w rodzaju problemu, z którym się borykasz lub wesprze Cię w realizacji celów, które sobie stawiasz.

Dyżurny psycholog Avigon.pl pomoże Ci i dopasuje odpowiedniego specjalistę (psychologa, psychoterapeutę, psychologa dziecięcego, psychiatrę, terapeutę par, psychologa klinicznego, psychologa biznesu, coacha, doradcę zawodowego, mediatora, mentora lub innego specjalistę).

 

Dlaczego warto skorzystać z pomocy psychologa dyżurnego?

Posiadamy szeroki wybór specjalistów zajmujących się różnymi obszarami zdrowia psychicznego, działających według zróżnicowanych metod pracy czy nurtów. Dlatego ważne jest, aby znaleźć odpowiednią osobę, która pomoże Ci i będzie miała możliwość osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Dyżurny psycholog ma odpowiednią wiedzę i wykształcenie, które umożliwia mu przeprowadzenie z Tobą bezpłatnej konsultacji w celu zapewnienia Ci odpowiedniego specjalisty. Nasze dotychczasowe doświadczenie wskazuje, że rekomendacja psychologa Avigon.pl pozwala na udane dopasowanie psychologa, psychoterapeuty, coacha czy psychiatry.

Pamiętaj, gdyby okazało się, że czujesz, iż Twój specjalista nie jest dla Ciebie odpowiedni, możesz wybrać innego. Nawet jeśli rozpoczniesz już terapię, ale nie czujesz się komfortowo, zapewnimy Ci wsparcie przy zmianie specjalisty.

 Jeżeli masz wątpliwości lub potrzebujesz wsparcia przy wyborze specjalisty, napisz lub zadzwoń:

telefon: +48 784 603 806, e-mail: pacjenci@avigon.pl

 


 

Wsparcie psychologiczne dla pracowników

Dzięki platformie internetowej Avigon.pl czynnej 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, możesz wspierać swoich pracowników wtedy, gdy tego potrzebują.

OFERTA DLA FIRMsprawdź

 

Jak samodzielnie umówić wizytę u specjalisty Avigon?

W celu samodzielnego wyboru specjalisty przejdź do opcji zaawansowanego wyszukiwania, które umożliwia oznaczenie rodzaju problemu, typu specjalisty, rodzaju terapii, języka, w którym ma być przeprowadzona konsultacja oraz preferowanego terminu.

Wybierz dowolnego specjalistę, który będzie pasował do Twoich preferencji, rodzaju problemów, z którymi się borykasz czy celów, które sobie stawiasz.

 

 


 

Opinie Klientów o Specjalistach
Specialist avatar
5

.

Dominika Dąbrowski

Specialist avatar
5

Jak zawsze pełen profesjonalizm. Bardzo gorąco polecam.

Klient


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV