Docieraj do swoich pacjentów nowymi kanałami.

Czy wiesz, że 57% pacjentów z zaburzeniami psychicznymi nie podejmuje leczenia z obawy przed bezpośrednim kontaktem ze specjalistą, kolejne 21% nie korzysta z leczenia w obawie przed wysokimi kosztami, a 3% nie jest w stanie skorzystać z pomocy lekarza z uwagi na niepełnosprawność. Nasz serwis w znacznym stopniu eliminuje te bariery. Zapoznaj się z nowymi możliwościami, być może będziesz mógł pomóc większej liczbie osób zwiększając przy okazji swoje dochody.

dla_specjalistow.png

Docieraj do większej liczby pacjentów

Korzystając z platformy Avigon.pl możesz dotrzeć do szerszego grona pacjentów, albowiem korzystanie z konsultacji on-line nie ogranicza ich do szukania specjalistów ze swojego rejonu. Anonimowość konsultacji skłoni do skorzystania z terapii nawet tych pacjentów, którzy obawiają się napiętnowania społecznego. Nasz portal znosi te bariery.

Ciesz się bezpieczeństwem komunikacji on-line

Gwarantujemy Tobie i Twoim pacjentom całkowite bezpieczeństwo komunikacji i brak dostępu do danych i informacji zapisywanych w trakcie prowadzonych konsultacji. Nasz portal został zbudowany na bezpiecznym narzędziu do komunikacji internetowej i nie pozwala niepowołanym osobom uzyskać dostępu do prowadzonych terapii.

Oszczędzaj na kosztach utrzymania gabinetu

Korzystając z platformy Avigon.pl oszczędzasz na kosztach utrzymania gabinetu psychologicznego lub terapeutycznego, ponieważ konsultacje odbywają się w dogodnym dla Ciebie i Twojego pacjenta miejscu. Wygoda i komfort rozmowy pozwolą Ci na stworzenie niepowtarzalnego nastroju i zbudowanie zaufania pacjenta do swojego lekarza.

Oferujemy pełny program partnerski dla psychologów chcących pracować online.

  • jesteś psychologiem ?
  • poszukujesz większej liczby pacjentów ?
  • chciałbyś udzielać porad online ?
  • lubisz wyzwania ?

jak-to-dziala-second.png

Zarejestruj się

Aby korzystać z pełnej funkcjonalności portalu musisz się zarejestrować. To bardzo proste, kliknij tutaj

Uzupelnij informacje o profilu

Uzupełnij wymagane informacje o sobie i swoich doświadczeniach zawodowych. Daj się poznać. Pomóż pacjentom dotrzeć do siebie i skorzystać z Twoich usług.

Prowadź konsultacje on-line

Pomagaj pacjentom nie wychodząc z domu, korzystając z bezpiecznego łącza internetowego i zapewniając im anonimowość. Oszczędzasz czas i pieniądze pracując w wygodnych, komfortowych warunkach.

"Bo zwyciężać mogą Ci, którzy wierzą że mogą"

Wergiliusz