Docieraj do swoich klientów nowymi kanałami

Czy wiesz, że 57% pacjentów z zaburzeniami psychicznymi nie podejmuje leczenia z obawy przed bezpośrednim kontaktem ze specjalistą, kolejne 21% nie korzysta z leczenia w obawie przed wysokimi kosztami, a 3% nie jest w stanie skorzystać z pomocy lekarza z uwagi na niepełnosprawność. Nasz serwis w znacznym stopniu eliminuje te bariery. Zapoznaj się z nowymi możliwościami, być może będziesz mógł pomóc większej liczbie osób zwiększając przy okazji swoje dochody.

dla-specjalisty.jpg

Docieraj do większej liczby klientów

Korzystając z platformy Avigon.pl możesz dotrzeć do szerszego grona klientów, albowiem korzystanie z konsultacji on-line nie ogranicza ich do szukania specjalistów ze swojego rejonu. Anonimowość konsultacji skłoni do skorzystania z terapii nawet tych klientów, którzy obawiają się napiętnowania społecznego. Nasz portal znosi te bariery.

Ciesz się bezpieczeństwem komunikacji on-line

Gwarantujemy Tobie i Twoim pacjentom całkowite bezpieczeństwo komunikacji i brak dostępu do danych i informacji zapisywanych w trakcie prowadzonych konsultacji. Nasz portal został zbudowany na bezpiecznym narzędziu do komunikacji internetowej i nie pozwala niepowołanym osobom uzyskać dostępu do prowadzonych terapii.

Oszczędzaj na kosztach utrzymania gabinetu

Korzystając z platformy Avigon.pl oszczędzasz na kosztach utrzymania gabinetu psychologicznego lub terapeutycznego, ponieważ konsultacje odbywają się w dogodnym dla Ciebie i Twojego klienta miejscu. Wygoda i komfort rozmowy pozwolą Ci na stworzenie niepowtarzalnego nastroju i zbudowanie zaufania klienta do swojego specjalisty.

Oferujemy pełny program partnerski dla specjalistów w zakresie szeroko rozumianego zdrowia psychicznego chcących pracować online.

  • jesteś psychologiem, psychoterapeutą, coachem, dietetykiem, seksuologiem... ?
  • poszukujesz większej liczby klientów ?
  • chciałbyś udzielać porad online ?
  • lubisz wyzwania ?

jak-to-dziala-second.png

Zarejestruj się jako specjalista

Aby korzystać z pełnej funkcjonalności portalu musisz się zarejestrować.

To bardzo proste, kliknij tutaj

Uzupełnij informacje o profilu

Uzupełnij wymagane informacje o sobie i swoich doświadczeniach zawodowych. Daj się poznać. Pomóż pacjentom dotrzeć do siebie i skorzystać z Twoich usług.

Prowadź konsultacje on-line

Pomagaj pacjentom nie wychodząc z domu, korzystając z bezpiecznego łącza internetowego i zapewniając im anonimowość. Oszczędzasz czas i pieniądze pracując w wygodnych, komfortowych warunkach.


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV