Psycholog kliniczny online

psycholog kliniczny Avigon

 

Czym zajmuje się psycholog kliniczny?

 

Specjalizacja z psychologii klinicznej umożliwia zajmowanie się profilaktyką, diagnostyką i terapią zaburzeń psychicznych i zaburzeń zachowania pacjentów. Nie bez przyczyny mówi się więc o tym, że jest to dziedzina pokrewna psychiatrii.

 

Specjalista z zakresu psychologii klinicznej zajmuje się sytuacjami kryzysowymi w życiu człowieka, bada ich wpływ na zachowania i postawy, ale również na powstawianie i przebieg różnego rodzaju chorób (zarówno psychicznych, jak i somatycznych).

 

W czasach, gdy depresja jest jedną z najczęstszych chorób, nie wolno lekceważyć żadnych niepokojących objawów, które powodują, że człowiek nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować w swoim otoczeniu albo traci sens życia. Psychologia kliniczna pomoże Ci zmierzyć się z trudnościami, pozwoli znaleźć motywację do życia czy walki z chorobą. U nas pacjenci mogą liczyć na pełną anonimowość, ponieważ wizyta odbywa się za pośrednictwem komunikatora internetowego.

 

Kiedy warto zgłosić się do psychologa klinicznego?

 

Możesz zgłosić się do nas z diagnozą dotyczącą chorób fizycznych lub psychicznych, ale także wtedy, kiedy jeszcze nie wiesz, czy i co Ci dolega. Psycholog kliniczny postawi wówczas diagnozę i w razie potrzeby skieruje Cię do odpowiedniego specjalisty, np. z dziedziny psychiatrii.

 

Jeżeli diagnoza nie wykaże konieczności konsultacji z innym specjalistą, wówczas w trakcie właściwej terapii razem z psychologiem klinicznym będziecie pracować nad Twoimi emocjami, przeżytymi traumami, czy kryzysami, z którym się zmagasz. Terapia pomoże Ci uświadomić siebie własne problemy, a potem uporać się z nimi, aby nie miały wpływu na jakość Twojego życia. Oferujemy profesjonalną pomoc i pełną dyskrecję – wizyty online umożliwiają zachowanie anonimowości.

 

Psycholog kliniczny online postawi diagnozę.

 

Rekomendowani Specjaliści

Specialist avatar

Psycholog, Psychoterapeuta, Coach, Dla Santander Bank Polska, Pakiet wsparcie, Psycholog dziecięcy, Psycholog młodzieży, Psycholog kliniczny, Trener, Coach kryzysowy, Life Coach

Psycholog, absolwentka UKSW. W 2014 roku pozyskała tytuł PhD w dziedzinie psychologii medycznej za pracę naukową w temacie kompetencji komunikacyjnych i społecznych. Od wielu lat pracuje jako psycholog, w tym z osobami niepełnosprawnymi i ich rodzinami.

Specialist avatar

Psycholog, Terapeuta, Psycholog kliniczny

Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia, specjalność psychologia kliniczna i zdrowia oraz studia podyplomowe psychologia transportu z elementami psychodiagnostyki.


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV