Psycholog biznesu

psycholog biznesu Avigon

 

Psychologia w biznesie

 

W biznesie funkcjonują takie same mechanizmy psychologiczne, jak w każdej innej dziadzinie życia. Emocje, motywacje, zasady albo postawy, które przejawiamy lub wyznajemy na co dzień, determinują również nasze zachowania w pracy. Psychologia biznesu zajmuje się badaniem tych wszystkich zachowań i ich wpływu na organizację. Przyczynia się do sprawnego i efektywnego działania organizacji poprzez wpływanie na satysfakcję pracowników, badanie atmosfery w pracy czy panujących tam stosunków międzyludzkich. Zajmuje się również doskonaleniem zdolności przywódczych managerów, motywacją pracowników czy poprawą efektywności komunikacji w organizacji.

 

Czy warto skontaktować się z psychologiem biznesu?

 

Psycholog biznesu online wspomoże rozwój Twojej firmy poprzez doskonalenie zdolności przywódczych managerów, poprawę systemów motywacyjnych i wpływanie na poziom satysfakcji pracowników czy poprzez doskonalenie umiejętności komunikacyjnych, które w dzisiejszych czasach głębokich różnic międzypokoleniowych są szczególnie istotne. Dzięki skorzystaniu z usług psychologa biznesu możesz liczyć na to, że skuteczność Twoich pracowników znacznie wzrośnie.

 

Nie trzeba wcale umawiać się na spotkanie – wystarczy rozmowa przez komunikator internetowy. Termin z łatwością dostosujesz do swojego rozkładu dnia oraz systemu pracy. Psycholog biznesu może rozmawiać bezpośrednio z właścicielem firmy, ale także z grupą managerów i pracowników.

 

Psycholog biznesu przez internet – co wniesie do rozwoju firmy?

 

Choć psychologia biznesu to stosunkowo nowa specjalizacja, z pewnością warto skorzystać z jej dobrodziejstw. Za konkretnymi decyzjami biznesowymi, zachowaniami, konfliktami wewnętrznymi czy kulturą organizacji zawsze stoją pracownicy. Z tego względu warto wyszkolić ich w zakresie wiedzy psychologicznej – te podstawowe umiejętności ułatwią zarządzanie firmą, współpracę oraz wypełnianie zawodowych zadań, które leżą w gestii konkretnych osób.

 

Rekomendowani Specjaliści

Specialist avatar

Psycholog, Psychoterapeuta, Coach, Terapeuta, Interwent kryzysowy, Psycholog biznesu, Psycholog dziecięcy, Psycholog młodzieży, Psycholog sportu, Mówca, Trener

Wykształcenie:
*studia magisterskie - Instytut Psychologii Stosowanej UJ
*psycholog sportu II klasy - Polskie Towarzystwo Psychologiczne
*AWF i UJ – Moduł specjalizacyjny – psychologia sportu
*Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach I i II poziom

Specialist avatar

Psycholog, Psychoterapeuta, Pakiet wsparcie, Pakiet praca, Psycholog biznesu, Doradca zawodowy, Life Coach, Dla Santander Bank Polska

Czasami każdemu zdarza się, że nie ma ochoty wstać z łóżka, że lęk utrudnia podjęcie działania, że negatywne myśli nie dają się wyrzucić z głowy, że trudno jest poradzić sobie z silnymi emocjami.


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV