Mentor online

mentor.jpg

 

Wielu z nas zadaje sobie pytanie, kim właściwie jest mentor i co może wnieść do naszego życia.

 

Kto to jest mentor - definicja?

 

Mentor to osoba, która wspomoże Twój rozwój osobisty, abyś nie obawiał się podążać wybraną samodzielnie drogą samorealizacji. Jeśli pragniesz coś osiągnąć, dążysz do celu, który wydaje Ci się niemal nieosiągalny, warto wesprzeć się fachową wiedzą kogoś, kto będzie zorientowany na odkrywanie Ciebie i rozwijanie Twojego potencjału. Właśnie od tego jest mentor online – rozmowy odbywają się za pośrednictwem bezpiecznego łącza internetowego. Zachowasz anonimowość, a jednocześnie będziesz mieć pewność, że komuś również zależy na Twoim sukcesie. Twój sukces to również sukces mentora.

 

Czy warto mieć mentora online?

 

Zastanawiasz się, z czym zwrócić się do mentora? Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, chcesz się rozwijać i realizować, ale nie wiesz, jak to zrobić, to właśnie idealny moment na konsultację.

 

Mentor online wesprze Cię w dążeniu do celu, jakikolwiek by nie był. Chcesz się przebranżowić, co wymaga dużego nakładu pracy? A może chcesz rozwijać zawodową samoświadomość? Lub po prostu pragniesz systematycznie rozwijać swoje pasje? Mentor stanie się Twoim przyjacielem w każdym z tych przypadków, jak i wielu innych.

 

Taki „mistrz” wskaże Ci ścieżkę rozwoju, wzbogaci Twoje doświadczenie, dzięki czemu staniesz się bardziej świadomy i pewny siebie. Pomoże Ci również wtedy, gdy na swojej drodze napotkasz przeszkody – będzie z Tobą wówczas, kiedy będziesz szukał dróg ich pokonania, aby osiągnąć upragniony cel.

 

Rekomendowani Specjaliści

Specialist avatar

Psycholog, Psychoterapeuta, Pakiet wsparcie, Terapeuta, Mediator, Mentor, Interwent kryzysowy, Trener

Doświadczasz trudności w życiu codziennym? Nie radzisz sobie z emocjami? Chcesz lepiej radzić sobie ze stresem? Zmagasz się z uzależnieniem? Wykańczają Cię ciągłe wątpliwości? Terapia jest rozwiązaniem!

Specialist avatar

Coach, Pakiet wsparcie, Mentor, Psycholog biznesu, Doradca zawodowy

Trener, mentor, life and business coach, konsultant, wykładowca na studiach MBA Uniwersytet Łazarskiego
Jestem absolwentem coachingu w Akademii SET oraz praktykiem i mistrzem NLP.
Mam za sobą blisko 2200 godzin coachingu, w tym ponad 1000 godzin coachingu biznesowego.


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV