Psychoterapeuta - Psychoterapia online

psychoterapeuta Avigon

 

Jak leczy i pomaga psychoterapeuta?

 

Psychoterapeuta działa poprzez rozmowę i regularny kontakt międzyludzki w kierunku poprawienia stanu zdrowia psychicznego i jakości życia pacjenta. Jego zadaniem jest pomoc pacjentowi w radzeniu sobie z dokuczliwymi zachowania, obsesjami, przekonaniami lub emocjami oraz pomoc w budowaniu relacji i umiejętności społecznych. Zajmuje się między innymi długoterminowym leczeniem zaburzeń psychiki takich jak: depresja, stany lękowe, zaburzenia osobowości, zaburzenia odżywiania czy np. bezsenność.

 

Kiedy pomoc psychoterapeuty online jest potrzebna?

 

Jeśli nie radzisz sobie z emocjami i uczuciami, jeśli Twoje samopoczucie się pogorszyło, a ten stan utrzymuje się długo i bez wyraźnego powodu, jeżeli nie potrafisz zaangażować się w relacje społeczne, wówczas warto zdecydować się na wizytę u specjalisty – psychoterapeuta online. Pomoże Ci on zrozumieć emocje, poradzić sobie z hamulcami i blokadami w Twojej głowie, odzyskać kontrolę nad własnymi zachowaniami. Wpłynie na zmianę Twojej postawy i pomoże nabrać pewności siebie, która przywróci komfort i jakość życia.

 

Niezależnie od tego, z jakim problemem zgłosisz się do psychoterapeuty, możesz być pewien, że rozmowy przyniosą pozytywne rezultaty. Stoją za tym doświadczenie, gruntowna wiedza oraz zaangażowanie specjalistów z portalu Avigon.

 

Wizyta u psychoterapeuty wiąże się z niemałym stresem, a często również ze wstydem. Rozmowy na tematy intymne mogą krępować i wywoływać niekomfortowe uczucie. Dlatego dla nieśmiałych świetną alternatywą będzie psychoterapeuta on line. Terapia na portalu Avigon odbywa się za pośrednictwem bezpiecznego łącza internetowego, które pozwala zachować anonimowość i dyskrecję.

 

"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV