Psycholog

 

Psycholog jest osobą posiadającą odpowiednie kwalifikacje, które uprawniają ją do udzielania świadczeń psychologicznych polegających na diagnozie psychologicznej, opiniowaniu, orzekaniu, psychoterapii oraz na udzielaniu pomocy psychologicznej.

 

Psycholog online zdiagnozuje Twój problem, ale co ważniejsze, pomoże sobie z nim poradzić albo skieruje Cię na odpowiednie, specjalistyczne leczenie.

 

Psycholog online pomoże w trudnych momentach

 

Zagubiłeś się w trudnej sytuacji? Chciałbyś zrozumieć swoje problemy? Nie potrafisz sobie poradzić z problemami i ciężkimi sytuacjami życiowymi? Psycholog online pomoże Ci zrozumieć, co się z Tobą dzieje, udzieli wskazówek, będzie Cię wspierał w drodze do wyzdrowienia, możliwe, że zaproponuje psychoterapię lub udanie się do innego specjalisty. Nie warto zwlekać, ponieważ wcześnie zdiagnozowana przypadłość jest łatwiejsza w leczeniu.

 

Dla osób, które powstrzymują się od szukania pomocy u specjalisty z powodu wstydu, blokady przed mówieniem o sobie w kontakcie osobistym z innym człowiekiem albo napiętnowania społecznego, psycholog online będzie najlepszą alternatywą – na portalu Avigon wizyta odbywa się za pośrednictwem bezpiecznego łącza internetowego pomagającego zachować anonimowość i dyskrecję.

 

Psycholog online - indywidualne podejście, fachowa wiedza, szerokie spektrum specjalizacji

 

Na portalu Avigon masz dostęp do najlepszej gamy wykwalifikowanych psychologów specjalizujących się w różnych dziedzinach.

 

Psychologia jest obszerną dziedziną, a wiedza poszczególnych absolwentów psychologii różni się w zależności od wybranych specjalizacji np. psychologia kliniczna (praca z chorymi), psychologia rodziny (interesuje się relacjami między członkami rodziny), psychologia sportu (motywacja, praca zespołowa, psychologia zwycięzcy), psychologia wychowawcza (powiązana z pedagogiką), psychologia społeczna (bada zachowanie człowieka w społeczeństwie, przydatna w marketingu, reklamie), psychologia biznesu (zwiększenie efektywności działań w pracy), psychologia komunikacji (sztuka porozumiewania się z ludźmi), itd.

 

Niezależnie od tego, z jakim problemem się borykasz zwróć się do psychologa odpowiedniej specjalizacji. Psycholog online ma odpowiednią wiedzę i umiejętności, znajdzie skuteczne rozwiązanie i pomoże Ci znaleźć równowagę psychiczną. To właśnie ona decyduje o naszym komforcie psychicznym, spokoju ducha i jakości życia.

 

"Jeżeli potrafisz coś wymarzyć, potrafisz także to osiągnąć."

Walt Disney