Dietetyk internetowy

dietetyk.jpg

 

Niezależnie od motywacji - chęć schudnięcia, odkrycie nietolerancji pokarmowej czy powody zdrowotne, zmiana nawyków żywieniowych nie jest łatwa. Największym problemem jest brak gruntownej wiedzy. „Diety cud” zamieszczone w prasie czy Internecie często są zbyt restrykcyjne, niezbilansowane, ograniczają nawet produkty wartościowe z dużą zawartością składników odżywczych, a w konsekwencji są nieskuteczne lub nawet niebezpieczne dla zdrowia.

 

Jeśli pragniesz zmienić coś w swoim odżywianiu, nieodzowna jest konsultacja z profesjonalistą, jakim jest dietetyk.

 

Zalety wizyty u dietetyka online

 

Dietetycy z portalu Avigon to kompetentne, wykształcone osoby, które pomogą ustalić jadłospis zgodny z Twoim stanem zdrowia, uwzględniający Twoje aktualne wyniki badań, cechy fizyczne, styl życia, aktywność zawodową oraz preferencje żywieniowe. Na tej podstawie rozpiszą efektywną i zdrową dietę, która pozwoli schudnąć, przytyć czy zachować zbilansowaną wagę. Wszystko w zależności od Twoich potrzeb.

 

Jeśli nie chcesz udawać się do żadnej placówki, idealnym rozwiązaniem będzie dietetyk online. Za pośrednictwem bezpiecznego łącza internetowego skonsultujesz się z dietetykiem, pozostając jednocześnie anonimowym.

 

Dlaczego warto rozmawiać z dietetykiem online?

 

Wiele osób nie jest przekonanych do płacenia za ustalanie jadłospisu. Ale to nie wszystko, czym zajmuje się dietetyk online.

 

Przede wszystkim jego zadaniem jest indywidualne dostosowanie takiej diety, która systematycznie dostarczać będzie Twojemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych w ilościach i proporcjach odpowiadających jego potrzebom. Jeśli więc np. myślisz o wegetarianizmie, warto skonsultować to ze specjalistą, który podpowie, jak przy diecie eliminacyjnej nie dopuścić do niedoborów żywieniowych.

 

Konsultacja u dietetyka online jest znacznie korzystniejsza niż czytanie bloga niewiadomego pochodzenia – to gruntowna wiedza dyplomowanych, doświadczonych specjalistów i uwzględnienie Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

 

Rekomendowani Specjaliści

Specialist avatar

Psycholog, Dietetyk, Psychodietetyk

Pierwsza wizyta służy zebraniu wywiadu i poznaniu pacjenta, pierwsza wizyta nie służy do edukowania żywieniowego, nie zawiera analizy badań laboratoryjnych są to usługi dodatkowo płatne.

Specialist avatar

Terapeuta, Pakiet wsparcie, Dietetyk, Psychodietetyk, Terapeuta uzależnień

Witaj na moim profilu! Na pewno nie jest przypadkiem, że tutaj jesteś. Nazywam się Daria i z wykształcenia jestem psychodietetykiem, lecz również i prywatnie jestem ogromną miłośniczką wszystkiego, co ma związek z odżywianiem i zrównoważonym stylem życia.


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV