Psychodietetyk online

psychodietetyk Avigon

 

Psychodietetyk - kim jest i czym się zajmuje?

 

Psychodietetyka to wciąż dość nowa specjalizacja, która spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. Do jej zadań należy między innymi motywowanie osób przechodzących na dietę. Dla wielu z nich nie jest to łatwa sprawa, szczególnie gdy za złymi nawykami żywieniowymi stoją problemy psychiczne, nieprzepracowane traumy czy nieradzenie sobie z emocjami.

 

Terapia u psychodietetyka

 

Psychodietetyk pracuje z pacjentem w zakresie wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych, przygotuje indywidualną dietę z urozmaiconym menu, które będzie jednocześnie zdrowe i smaczne. Przede wszystkim jednak okaże doskonałe wsparcie psychiczne w czasie diety.

 

Psychodietetyka – klucz do zmiany nawyków żywieniowych

 

Kluczem do odchudzania okazuje się psychologia – to właśnie dobra motywacja pomaga zrzucić zbędne kilogramy lub przejść na zbilansowaną, zdrową dietę.

 

Psychodietetyka online

 

Psychodietetyk online wesprze każdego, kto zdecyduje się na zmianę nawyków żywieniowych. Wzbudzi odpowiednią motywację, pomoże utrzymać chęć i determinację. Znając mechanizmy psychologiczne, pozwoli również poradzić sobie z problemami i trudnościami dnia codziennego, które są przyczyną kompulsywnego objadania, niejedzenia lub zbyt częstego sięgania po niezdrowe pożywienie. Nasz specjalista zachowuje poufność, a wizyta odbywa się online – pacjenci mogą liczyć na pełną dyskrecję oraz dogodne terminy.

 

Polecani Specjaliści

Specialist avatar

Pakiet wsparcie, Terapeuta, Dietetyk, Psychodietetyk, Terapeuta uzależnień, Valencia

Witaj na moim profilu! Na pewno nie jest przypadkiem, że tutaj jesteś. Nazywam się Daria i z wykształcenia jestem dietetykiem, lecz również i prywatnie jestem ogromną miłośniczką wszystkiego, co ma związek z odżywianiem i zrównoważonym stylem życia.

Specialist avatar

Psycholog, Dla Santander Bank Polska, Pakiet wsparcie, Dietetyk, Psychodietetyk, Doradca zawodowy, Trener, Piaseczno

Witam Cię serdecznie na moim profilu.
Masz problemy z utratą wagi albo przeciwnie nie możesz przytyć? Masz problemy z podjadaniem i nie umiesz sobie poradzić z zajadaniem emocji?


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV