Pedagog - porady i konsultacje

pedagog Avigon

 

Pedagog online - dlaczego warto?

 

Pedagog szkolny nierzadko nie ma możliwości zajęcia się indywidualnie każdym z uczniów, którzy wymagają większej opieki i uwagi. W takim przypadku warto pomyśleć o pomocy, jaką można uzyskać online. U nas każdy ma możliwość porozmawiania z pedagogiem. Nie trzeba przychodzić do jego gabinetu osobiście, ponieważ rozmowy odbywają się za pośrednictwem bezpiecznego łącza internetowego. Pedagog przez internet pomaga w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. Jeśli zauważamy je u naszego dziecka, warto skonsultować się ze specjalistą. Jeśli sam jesteś nieletni, wiedz, że możesz liczyć na wsparcie specjalisty przy zachowaniu pełnej poufności.

 

Czym zajmuje się pedagog?

 

Pedagog online to wsparcie dla dziecka w okresie dorastania, szczególnie podczas okresu nastoletniego buntu. Nauczy je radzić sobie z emocjami i szalejącą burzą hormonalną. Do specjalisty można zgłaszać się również w przypadku problemów rodzinnych, niezrozumienia czy niemożności porozumienia się z nauczycielami albo kłopotów z nauką.

 

Pedagog wspiera w każdym z trudnych momentów, a wizyta online nierzadko okazuje się bardziej komfortowa dla nieletniego, ponieważ daje możliwość zachowania poufności i anonimowości.

 

Rekomendowani Specjaliści

Specialist avatar

Psycholog, Pakiet wsparcie, Terapeuta, Interwent kryzysowy, Psycholog młodzieży, Pedagog

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie na kierunku Psychologia kliniczna i zdrowia. Specjalizuję się we wspieraniu osób doświadczających kryzysu psychicznego, wierząc, że może on stanowić początek rozwoju i zmiany życiowej.

Specialist avatar

Psycholog, Coach, Pakiet wsparcie, Interwent kryzysowy, Pedagog, Trener

Jestem psychologiem społecznym, certyfikowanym trenerem zmiany, coachem i byłym pedagogiem.
Jedną z najważniejszych rzeczy w mojej pracy z ludźmi jest dostosowanie się do ich potrzeb.


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV