Pedagog - porady i konsultacje

pedagog Avigon

 

Pedagog online - dlaczego warto?

 

Pedagog szkolny nierzadko nie ma możliwości zajęcia się indywidualnie każdym z uczniów, którzy wymagają większej opieki i uwagi. W takim przypadku warto pomyśleć o pomocy, jaką można uzyskać online. U nas każdy ma możliwość porozmawiania z pedagogiem. Nie trzeba przychodzić do jego gabinetu osobiście, ponieważ rozmowy odbywają się za pośrednictwem bezpiecznego łącza internetowego. Pedagog przez internet pomaga w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. Jeśli zauważamy je u naszego dziecka, warto skonsultować się ze specjalistą. Jeśli sam jesteś nieletni, wiedz, że możesz liczyć na wsparcie specjalisty przy zachowaniu pełnej poufności.

 

Czym zajmuje się pedagog?

 

Pedagog online to wsparcie dla dziecka w okresie dorastania, szczególnie podczas okresu nastoletniego buntu. Nauczy je radzić sobie z emocjami i szalejącą burzą hormonalną. Do specjalisty można zgłaszać się również w przypadku problemów rodzinnych, niezrozumienia czy niemożności porozumienia się z nauczycielami albo kłopotów z nauką.

 

Pedagog wspiera w każdym z trudnych momentów, a wizyta online nierzadko okazuje się bardziej komfortowa dla nieletniego, ponieważ daje możliwość zachowania poufności i anonimowości.

 

Rekomendowani Specjaliści

Specialist avatar

Psycholog, Psychoterapeuta, Pedagog

Psychoterapia zaczyna się od spotkania osób i prowadzi ku zmianie …
od wewnętrznego bólu, lęku, poczucia bezradności albo niezgody na istniejący stan rzeczy do zrozumienia, doświadczenia ulgi, otwarcia się przestrzeni, w której możliwy staje się wybór dalszej, naprawdę własnej drogi.

Specialist avatar

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, Pedagog, Terapeuta uzależnień, Trener

Jestem psychologiem, psychoterapeutą systemowym oraz uzależnień. W zawodzie psychoterapeuty pracuję od 9 lat. W tym czasie zajmowałam się pomocą osobom w kryzysie, trudnych aczkolwiek często rozwojowych momentach życia, czy diagnozą kliniczną. Specjalizuje się w leczeniu:


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV