Pedagog - porady i konsultacje

pedagog Avigon

 

Pedagog online - dlaczego warto?

 

Pedagog szkolny nierzadko nie ma możliwości zajęcia się indywidualnie każdym z uczniów, którzy wymagają większej opieki i uwagi. W takim przypadku warto pomyśleć o pomocy, jaką można uzyskać online. U nas każdy ma możliwość porozmawiania z pedagogiem. Nie trzeba przychodzić do jego gabinetu osobiście, ponieważ rozmowy odbywają się za pośrednictwem bezpiecznego łącza internetowego. Pedagog przez internet pomaga w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. Jeśli zauważamy je u naszego dziecka, warto skonsultować się ze specjalistą. Jeśli sam jesteś nieletni, wiedz, że możesz liczyć na wsparcie specjalisty przy zachowaniu pełnej poufności.

 

Czym zajmuje się pedagog?

 

Pedagog online to wsparcie dla dziecka w okresie dorastania, szczególnie podczas okresu nastoletniego buntu. Nauczy je radzić sobie z emocjami i szalejącą burzą hormonalną. Do specjalisty można zgłaszać się również w przypadku problemów rodzinnych, niezrozumienia czy niemożności porozumienia się z nauczycielami albo kłopotów z nauką.

 

Pedagog wspiera w każdym z trudnych momentów, a wizyta online nierzadko okazuje się bardziej komfortowa dla nieletniego, ponieważ daje możliwość zachowania poufności i anonimowości.

 

Rekomendowani Specjaliści

Specialist avatar

Coach, Pakiet wsparcie, Terapeuta, Mentor, Pedagog, Psychodietetyk, Trener, Coach kryzysowy, Life Coach, Pielgrzymowice

Masz poczucie, że rzeczy w Twoim życiu układają się nie tak, jakbyś chciała lub chciał? Nie masz jednak pomysłu, jak wprowadzić zmiany, żeby były skuteczne, a jednocześnie nie obciążyły Cię za bardzo? Może ostatnio nie dogadujesz się z partnerem lub dzieckiem albo szefem?

Specialist avatar

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, Pedagog, Terapeuta uzależnień, Trener, Łobez

Jestem psychologiem, psychoterapeutą systemowym oraz uzależnień. W zawodzie psychoterapeuty pracuję od 9 lat. W tym czasie zajmowałam się pomocą osobom w kryzysie, trudnych aczkolwiek często rozwojowych momentach życia, czy diagnozą kliniczną. Specjalizuje się w leczeniu:


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV