Mediator

mediator_0.jpg

Pomoc mediatora?

Podczas trudnych negocjacji albo sporów pojawia się wiele emocji, które mogą utrudniać porozumienie. Wielogodzinne czy nawet kilkudniowe, żmudne dyskusje często nie przynoszą efektu zadowalającego strony konfliktu.

 

Jeśli zależy Wam na rozwiązaniu satysfakcjonującym obie strony, warto pomyśleć o pomocy bezstronnego specjalisty.

 

Kim jest mediator?

 

Mediator jest bezstronną osobą, która usprawnia komunikację między stronami i pomaga uczestnikom mediacji w wypracowaniu satysfakcjonującego obie strony rozwiązania. Mediator online, za pośrednictwem bezpiecznego łącza internetowego, pomoże określić interesy stron, dostosować potrzeby do możliwości, osiągnąć kompromis, a w konsekwencji nawiązać korzystny układ, zawrzeć umowę czy zrezygnować z obecnej, unikając strat.

 

Dlaczego warto pójść do mediatora?

 

Niektórzy zadają sobie pytanie, po co potrzebny jest mediator, skoro wszystkie sprawy można załatwić samemu? Przede wszystkim mediator tak kieruje rozmową, spotkaniem, negocjacjami, aby emocje były trzymane w ryzach, a strony skupiły się na wypracowaniu satysfakcjonującego rozwiązania zamiast na konflikcie.

 

Mediator pozostaje bezstronny, a jego rola polega na wspomaganiu wzajemnej komunikacji, dbaniu, aby wypowiedziane i wysłuchane zostały wszystkie racje, a ostatecznie wypracowane porozumienie było akceptowalne przez każdą ze stron.

 

Mediator online pomoże rozwiązać spór metodą pokojową, zachowując przy tym bezstronność, neutralność i obiektywność. Nie musicie umawiać się na mediacje w konkretnym miejscu, skorzystajcie z usługi online, która dodatkowo pozwala na anonimowość. Jeśli więc rozmowy dotyczą drażliwych czy intymnych tematów, taka forma mediacji z pewnością będzie najlepsza. Specjaliści z portalu Avigon cechują się m.in. doświadczeniem w prowadzeniu negocjacji biznesowych, gospodarczych, pedagogicznych i innych.

 

Polecani Specjaliści

Specialist avatar

Psycholog, Psychoterapeuta, Coach, Pakiet wsparcie, Terapeuta, Mediator, Katowice

Jestem psychologiem z doświadczeniem w pracy z osobami dorosłymi doznającymi kryzysu psychicznego. Prowadzę diagnozę i terapię pacjentów m.in. ze schizofrenią, Chorobą Afektywną Dwubiegunową, z zaburzeniami lękowymi, depresją czy zaburzeniami osobowości. Współpracowałem z Centrum Psychiatrii im.

Specialist avatar

Psycholog, Dla Santander Bank Polska, Pakiet wsparcie, Mediator, Psycholog dziecięcy, Psycholog młodzieży, Dla McD, Rzeszów

Sprawy codzienne Cię przytłaczają? Tkwisz w toksycznym związku? Konflikty z innymi niszczą Cię "od środka"? Stoisz przed podjęciem ważnej decyzji? Chcesz coś w swoim życiu zmienić, ale boisz się konsekwencji? Masz trudności z przemieszczaniem się lub mieszkasz za granicą?


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV