Master Reiss School Motivation Profile

master-reiss-school-motivation-profile.jpg

 

Master Reiss School Motivation Profile to kurs, który pozwoli lepiej poznać siebie i własne pragnienia.

 

Reiss School Motivation Profile – jak to działa?

 

Szkoleniowiec pracuje indywidualnie z każdą z osób, określając jej predyspozycje zawodowe. Bierze pod uwagę umiejętności, zainteresowania, ale też cechy osobowości, które predysponują lub dyskwalifikują przy wyborze ścieżki zawodowej.

 

W ramach takiego szkolenia można dowiedzieć się, jakie są nasze pragnienia względem wykonywanej pracy, a tym samym łatwiej znajdziemy motywację, która pozwoli dążyć do określonego celu.

 

Reiss School Motivation Profile – dlaczego warto?

 

Master Reiss School Motivation Profile online to szkolenie z wciąż nowej dyscypliny, która staje się coraz bardziej doceniana i popularna. W ramach takiego kursu poznasz lepiej siebie, ale również poprawisz relacje z innymi ludźmi. Dowiesz się, jak rozwijać się zgodnie ze swoimi talentami i wewnętrzną motywacją.

 

Master Reiss School Motivation Profile ukończysz online – nie musisz nawet wychodzić ze swojego domu – szkoleniowiec dostosuje się do Twojego kalendarza, a Ty zaoszczędzisz czas na dojazd. Gwarantujemy, że po takim kursie będziesz miał większą samoświadomość, co ułatwi Ci poruszanie się po rynku pracy.

 

Rekomendowani Specjaliści

Specialist avatar

Mentor, Pedagog, Doradca zawodowy, Master Reiss Motivation Profile, Master Reiss School Motivation Profile

Master Reiss Motivation Profile, Trener, Specjalista ds. Rozwoju, Doradca kariery

Specialist avatar

Coach, Dla Santander Bank Polska, Pakiet wsparcie, Mentor, Doradca zawodowy, Life Coach

I have nearly 30 years of professional experience. Over 20 years spent in a multi-national corporation as manager and manager of managers. So, I know the realities of the "corpo-world", all its pressures and unwritten rules.


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV