Master Reiss School Motivation Profile

master-reiss-school-motivation-profile.jpg

 

Master Reiss School Motivation Profile to kurs, który pozwoli lepiej poznać siebie i własne pragnienia.

 

Reiss School Motivation Profile – jak to działa?

 

Szkoleniowiec pracuje indywidualnie z każdą z osób, określając jej predyspozycje zawodowe. Bierze pod uwagę umiejętności, zainteresowania, ale też cechy osobowości, które predysponują lub dyskwalifikują przy wyborze ścieżki zawodowej.

 

W ramach takiego szkolenia można dowiedzieć się, jakie są nasze pragnienia względem wykonywanej pracy, a tym samym łatwiej znajdziemy motywację, która pozwoli dążyć do określonego celu.

 

Reiss School Motivation Profile – dlaczego warto?

 

Master Reiss School Motivation Profile online to szkolenie z wciąż nowej dyscypliny, która staje się coraz bardziej doceniana i popularna. W ramach takiego kursu poznasz lepiej siebie, ale również poprawisz relacje z innymi ludźmi. Dowiesz się, jak rozwijać się zgodnie ze swoimi talentami i wewnętrzną motywacją.

 

Master Reiss School Motivation Profile ukończysz online – nie musisz nawet wychodzić ze swojego domu – szkoleniowiec dostosuje się do Twojego kalendarza, a Ty zaoszczędzisz czas na dojazd. Gwarantujemy, że po takim kursie będziesz miał większą samoświadomość, co ułatwi Ci poruszanie się po rynku pracy.

 

Polecani Specjaliści

Specialist avatar

Psycholog, Psycholog z dojazdem do domu, Kraków

Psycholodzy Levitate świadczą USŁUGI WIZYT DOMOWYCH.
NIE PROWADZIMY KONSULTACJI ON-LINE.

Specialist avatar

Mentor, Pedagog, Doradca zawodowy, Master Reiss Motivation Profile, Master Reiss School Motivation Profile, Częstochowa

Master Reiss Motivation Profile, Trener, Specjalista ds. Rozwoju, Doradca kariery


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV