Master Reiss Motivation Profile

master-reiss-motivation-profile.jpg

 

Reiss Motivation Profile to naukowa metoda badawcza weryfikująca wewnętrzne motywacje człowieka. Pokazuje skalę potrzeb, które musimy zaspokoić, aby być wydajnym w każdym obszarze życia. Master Reiss Motivation Profile to nic innego jak tytuł, który możesz uzyskać, zapisując się na nasz kurs.

 

Przede wszystkim służy rozwojowi – poznasz, jakie masz potrzeby, cele i motywacje i dowiesz się, jak możesz zwiększyć swoją efektywność w pracy czy wybranej dziedzinie życiowej.

Jednocześnie zostajesz upoważniony do przeprowadzania podobnych szkoleń – staniesz się doradcą w sprawach związanych z motywowaniem. To coś więcej niż coaching.

 

RMP – kurs dotyczący motywacji

 

Nasi specjaliści proponują Master Reiss Motivation Profile online, a więc cały kurs ukończysz za pośrednictwem internetu – wystarczy za pośrednictwem Avigon.pl umówić się na szkolenie w dogodnym dla siebie terminie. Szkoleniowiec przeprowadzi Cię przez szereg zagadnień dotyczących motywowania – możesz liczyć na rozwój własnych umiejętności, ale również samopoznanie.

 

Po takim kursie dowiesz się więcej na temat swoich potrzeb, być może również tych ukrytych i nieodgadnionych, a tym samym znajdziesz ścieżkę, która będzie Cię motywować do rozwoju.

 

Rekomendowani Specjaliści

Specialist avatar

Mentor, Pedagog, Doradca zawodowy, Master Reiss Motivation Profile, Master Reiss School Motivation Profile

Master Reiss Motivation Profile, Trener, Specjalista ds. Rozwoju, Doradca kariery

Specialist avatar

Psycholog, Psychotraumatolog

Jestem dyplomowanym psychologiem i psychotraumatologiem, terapeutą EMDR, terapeutą Brainspotting, terapeutą ustawień systemowych.


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV