Master Reiss Motivation Profile

master-reiss-motivation-profile.jpg

 

Reiss Motivation Profile to naukowa metoda badawcza weryfikująca wewnętrzne motywacje człowieka. Pokazuje skalę potrzeb, które musimy zaspokoić, aby być wydajnym w każdym obszarze życia. Master Reiss Motivation Profile to nic innego jak tytuł, który możesz uzyskać, zapisując się na nasz kurs.

 

Przede wszystkim służy rozwojowi – poznasz, jakie masz potrzeby, cele i motywacje i dowiesz się, jak możesz zwiększyć swoją efektywność w pracy czy wybranej dziedzinie życiowej.

Jednocześnie zostajesz upoważniony do przeprowadzania podobnych szkoleń – staniesz się doradcą w sprawach związanych z motywowaniem. To coś więcej niż coaching.

 

RMP – kurs dotyczący motywacji

 

Nasi specjaliści proponują Master Reiss Motivation Profile online, a więc cały kurs ukończysz za pośrednictwem internetu – wystarczy za pośrednictwem Avigon.pl umówić się na szkolenie w dogodnym dla siebie terminie. Szkoleniowiec przeprowadzi Cię przez szereg zagadnień dotyczących motywowania – możesz liczyć na rozwój własnych umiejętności, ale również samopoznanie.

 

Po takim kursie dowiesz się więcej na temat swoich potrzeb, być może również tych ukrytych i nieodgadnionych, a tym samym znajdziesz ścieżkę, która będzie Cię motywować do rozwoju.

 

 

"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV