Doradca zawodowy

Co robi doradca zawodowy?

 

Jeśli nie wiesz, jakie masz predyspozycje i wiodące umiejętności, nie zdecydowałeś jeszcze o swojej przyszłości, doradca zawodowy pomoże Ci wybrać własną ścieżkę życiową. Jego zadaniem jest znaleźć w Tobie potencjał, który możesz wykorzystać. Jednocześnie podpowie, jakie kroki powinieneś wykonać, aby móc podjąć pracę w danym zawodzie.

 

Specjalista jest obeznany w aktualnym rynku pracy, a jego wiedza pozwala spojrzeć na temat szeroko. Dowiesz się, jaki jest Twój cel i co powinieneś zrobić, aby osiągnąć sukces w wybranej przez siebie branży.

 

Doradca zawodowy przez internet

 

Doskonałą alternatywą jest doradca zawodowy online. Jego wiedza oraz doświadczenie nie odbiegają od umiejętności innych specjalistów, a sama rozmowa odbywa się w komfortowych warunkach – wystarczy podjąć dyskusję pośrednictwem bezpiecznego łącza video. Z takim fachowcem odnajdziesz swoją wymarzoną ścieżkę zawodową i dowiesz się, co musisz zrobić, aby zrealizować swoje plany.

 

Doradca zawodowy weźmie pod uwagę Twoje predyspozycje, umiejętności, ale również cechy psychofizyczne, które predysponują lub dyskwalifikują przy wyborze określonego zawodu. Już sama rozmowa rozbudzi motywację przy określaniu swojej ścieżki zawodowej.

 

"Jeżeli potrafisz coś wymarzyć, potrafisz także to osiągnąć."

Walt Disney