Coaching online

Coaching Avigon

 

Czym jest coaching?

 

Coach jest osobą, która może pomóc w osobistym czy zawodowym rozwoju. Nasze sukcesy i komfort psychiczny w zdecydowanej mierze zależą od odwagi w dążeniu do zwycięstwa i pewności siebie, którą zyskujemy wraz z własnym rozwojem, doskonaleniem posiadanych umiejętności i nabywaniem nowych. Realizacja wyznaczonego sobie celu czy właściwe wykorzystanie własnego potencjału, często wymaga wsparcia z zewnątrz.

 

Coach przede wszystkim motywuje, inspiruje, wspiera w znalezieniu własnych rozwiązań, w zależności od tego, jaki cel nam przyświeca. Jeśli pragniesz schudnąć, coach będzie motywował Cię do zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, ale także będzie pracował wspólnie z Tobą nad tym, abyś poczuł się dobrze we własnej skórze. Cele i motywacje mogą być różnorakie – wystarczy mieć marzenie i odnaleźć w sobie siłę do jego realizacji.

 

Coach online – szybko i komfortowo

 

Możliwość zachowania anonimowości sprawia, że łatwiej przełamać strach przed szukaniem pomocy, dlatego coach online będzie najlepszą alternatywą dla nieśmiałych. Rozmowy odbywają się za pośrednictwem bezpiecznego łącza internetowego, bez wychodzenia z domu i czekania w kolejkach. Wizyta umówiona jest na konkretną godzinę, nie ma opóźnień. Na portalu Avigon znajdą Państwo najlepszych specjalistów, wśród których jest również coach online.

 

Trening osobisty z Coachem – szkolenie umiejętności i zdobywanie pewności siebie

 

Trener rozwoju osobistego pozwoli Ci lepiej wykorzystać Twój potencjał. Wesprze Cię w rozwijaniu i udoskonalaniu umiejętności, które już posiadasz. Dzięki niemu zdobędziesz upragnioną pewność siebie, zaczniesz się rozwijać i odkrywać w sobie nowe motywacje. Specjaliści z portalu Avigon posiadają gruntowną wiedzę i doświadczenia, która pozwalają im pomagać osobom z Twoimi problemami.

 

Nie jesteś sam. Jeśli więc marzysz o czymś, co wydaje Ci się niemożliwe, warto umówić się na rozmowę z coachem online – dzięki niemu dowiesz się, jak zrealizować swoje pragnienia, znajdując w sobie motywację i chęć do ich osiągnięcia.

 

Polecani Specjaliści

Specialist avatar

Coach, Pakiet wsparcie, Coach kryzysowy, Life Coach, Warszawa

Pasjonują mnie rozmowy z ludźmi. Wierzę, że jesteśmy jedynymi osobami, które mogą wykorzystać swój potencjał - kwestia czasu, odpowiedniej pracy i co ważne - spotkania tego właściwego człowieka na swojej drodze.

Specialist avatar

Psycholog, Dla Santander Bank Polska, Mentor, Doradca zawodowy, Mówca, Trener, Life Coach, Warszawa

Life Coach, Psycholog, Trener umiejętności psychospołecznych


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV