Coaching internetowy

coach.jpg

 

Czym jest coaching?

 

Coach jest osobą, która może pomóc w osobistym czy zawodowym rozwoju. Nasze sukcesy i komfort psychiczny w zdecydowanej mierze zależą od odwagi w dążeniu do zwycięstwa i pewności siebie, którą zyskujemy wraz z własnym rozwojem, doskonaleniem posiadanych umiejętności i nabywaniem nowych. Realizacja wyznaczonego sobie celu czy właściwe wykorzystanie własnego potencjału, często wymaga wsparcia z zewnątrz.

 

Coach przede wszystkim motywuje, inspiruje, wspiera w znalezieniu własnych rozwiązań, w zależności od tego, jaki cel nam przyświeca. Jeśli pragniesz schudnąć, coach będzie motywował Cię do zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, ale także będzie pracował wspólnie z Tobą nad tym, abyś poczuł się dobrze we własnej skórze. Cele i motywacje mogą być różnorakie – wystarczy mieć marzenie i odnaleźć w sobie siłę do jego realizacji.

 

Coach online – szybko i komfortowo

 

Możliwość zachowania anonimowości sprawia, że łatwiej przełamać strach przed szukaniem pomocy, dlatego coach online będzie najlepszą alternatywą dla nieśmiałych. Rozmowy odbywają się za pośrednictwem bezpiecznego łącza internetowego, bez wychodzenia z domu i czekania w kolejkach. Wizyta umówiona jest na konkretną godzinę, nie ma opóźnień. Na portalu Avigon znajdą Państwo najlepszych specjalistów, wśród których jest również coach online.

 

Trening osobisty z Coachem – szkolenie umiejętności i zdobywanie pewności siebie

 

Trener rozwoju osobistego pozwoli Ci lepiej wykorzystać Twój potencjał. Wesprze Cię w rozwijaniu i udoskonalaniu umiejętności, które już posiadasz. Dzięki niemu zdobędziesz upragnioną pewność siebie, zaczniesz się rozwijać i odkrywać w sobie nowe motywacje. Specjaliści z portalu Avigon posiadają gruntowną wiedzę i doświadczenia, która pozwalają im pomagać osobom z Twoimi problemami.

 

Nie jesteś sam. Jeśli więc marzysz o czymś, co wydaje Ci się niemożliwe, warto umówić się na rozmowę z coachem online – dzięki niemu dowiesz się, jak zrealizować swoje pragnienia, znajdując w sobie motywację i chęć do ich osiągnięcia.

 

Polecani Specjaliści

Specialist avatar

Coach, Interwent kryzysowy, Psychotraumatolog, Coach kryzysowy, Life Coach, Warszawa

Pasjonują mnie rozmowy z ludźmi. Wierzę, że jesteśmy jedynymi osobami, które mogą wykorzystać swój potencjał - kwestia czasu, odpowiedniej pracy i co ważne - spotkania tego właściwego człowieka na swojej drodze.

Specialist avatar

Psycholog, Mentor, Doradca zawodowy, Life Coach, Warszawa

Life Coach, Psycholog, Doradca Zawodowy, Trener.

Od 15 lat nauczam i szkolę. W 2015 roku spełniłam swoje marzenie i zaczęłam pracować jako life coach i psycholog, wspierając klientów w procesie zmiany.

Wykształcenie:


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV