Wyszukaj innego specjalistę

Specialist avatar
This profile is verified

dr Oksana Dąbrowska

Umów wizytę
5
5 (1 ocen)
Psycholog, Psychoterapeuta, Coach, Pakiet wsparcie, Psycholog dziecięcy, Psycholog młodzieży, Psycholog kliniczny, Trener, Coach kryzysowy, Life Coach, Dla Santander Bank Polska,
5
5 (1 ocen)
Psychologist describe

Metody pracy:

Terapia par, Inne,

Obszary pomocy:

Depresja, Lęk, Nieśmiałość, Stres, ADHD, Agresja, Autoprezentacja, Autyzm, Fobie, Kompetencje komunikacyjne, Komunikacja w biznesie, Komunikacja w życiu, Motywacja, Niska samoocena, Osobowość, Pracoholizm, Problemy par, Problemy wychowawcze z dziećmi, Przywództwo, Rozwód, Rozwój organizacji, Rozwój osobisty, Rozwój pracowników, Samorealizacja, Samotność, Strata bliskiej osoby, Wizerunek, Wypalenie zawodowe, Zaburzenia psychiczne, Zarządzanie Karierą, Żałoba, Zdrada, Zdrowie psychiczne, Zespół Aspergera, Zmiana,

Sposoby pracy:

Pracuje z dziećmi, Pracuje z młodzieżą, Pracuje z rodzinami, Pracuje z parami, Pracuje z dorosłymi,

Wiek pacjentów:

3+

Praktyka:

15 lata

Języki:

Angielski, Polski, Rosyjski,
Cennik
- Wizyta wstępna/wywiad (wideo) 50min   150,00 zł
- Wizyta podstawowa (wideo) 50min   150,00 zł
- Wizyta wideo (sesje 1x w tygodniu) 50min   150,00 zł
- Konsultacja dla par (wideo) 50min   170,00 zł
- Chat tekstowy 50min   150,00 zł
- Pakiet (wideo) 0.5h  
- Pakiet (wideo) 50min  
- Video dla Santander Bank Polska 50min  
- Chat dla Santander Bank Polska 0.5h  

Aby umówić wizytę kliknij w pasujący Ci termin w kalendarzu

Bezpłatne odwołanie lub zmiana rezerwacji na 24h przed wizytą

Kwalifikacje i doświadczenie

Kwalifikacje: 
mgr psycholog
dr psychologii medycznej
Szkoła:
2009 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
2014 International Open University, Inter-Regional Academy of Personnel Management, Kiev, Ukraine

Miasto świadczenia usługi

Warszawa - mazowieckie

O mnie

O mnie (PL): 

Psycholog, absolwentka UKSW. W 2014 roku pozyskała tytuł PhD w dziedzinie psychologii medycznej za pracę naukową w temacie kompetencji komunikacyjnych i społecznych. Od wielu lat pracuje jako psycholog, w tym z osobami niepełnosprawnymi i ich rodzinami. Jest psychoterapeutką (uprawnienia www.psychologia-procesu.org.pl). Jest wykładowcą Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J.Korczaka w Warszawie, Wydział Nauk Humanistyczno – Społecznych w Olsztynie. Od ponad 10 lat zajmuje się delfinoterapią, jest delfinoterapeutką, autorką oraz twórcą pierwszego polskiego programu delfinoterapii, realizowanego od 2007 roku przez Fundację “Dobra Wioska”. Autorka książki “Człowiek i delfin” oraz innych publikacji naukowych. Prowadzi badania naukowe w dziedzinie kompetencji komunikacyjnych i społecznych. Jest arteterapeutką oraz założycielką Teatru procesu, w ramach działalności którego rozwija metodę “Teatr procesu”, opartą na technikach psychodramy i psychologii procesu. Realizuje projekty związane z wykorzystaniem sztuki w edukacji i terapii.

Opinie

Opinie mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy za pośrednictwem portalu Avigon.pl umówili się na wizytę i skorzystali z usługi Specjalisty. Średnia liczona jest z wszystkich ocen, które otrzymał dany Specjalista. Avigon weryfikuje i usuwa oceny niezgodne z regulaminem, gdy je zidentyfikuje.

KlientOpiniaOcena
Specialist avatar

Anonim

17 mar 2021
Opinia: 
Przeprowadziłam miłą i owocną rozmowę, która daje do myślenia. Dobrze się rozmawia i konkretnie. Pani Oksana zwraca uwagę na różne aspekty i poruszyła ze mną wiele wątków. Polecam.
Ocena: 
5

Zadaj pytanie

Jeśli chcesz zadać pytanie dr Oksana Dąbrowska, wpisz treść wiadomości i swój adres email w formularzu poniżej. Nasz specjalista odpowie najszybciej jak to możliwe.

Odpowiedź wyślemy na Twój adres email.

Formularz na karcie psychologa

x

Wyszarzyliśmy te usługi, których Psycholog nie zdąży zrealizować w wybranej przez Ciebie godzinie. Jeśli chcesz skorzystać z tych usług, wybierz inną godzinę.


"Serce pełne miłości i współczucia jest głównym źródłem wewnętrznej siły, siły woli, szczęścia i wyciszenia psychicznego"

Dalai Lama XIV